Rooster

Rooster Hygiëa Zeist

Seizoen 2017-2018

tijd voor wie zaal trainer
maandag 16.30 – 18.30 Selectie meisjes instap Binnenbos Bianca & Susanne
18.00 – 20.00 Selectie meisjes gevorderd Binnenbos Bianca & Susanne
dinsdag 16.30 – 17.30 Recreatie jongens (5-12) Binnenbos Bianca
17.30 – 19.00 Selectie jongens Binnenbos vacature
19.00 – 20.30 Meisjes 13+ Binnenbos Bianca
19.00 – 20.00 Bodyshape senioren Bisonveld Arianne
20.00 – 21.00 Aerobic mix senioren Bisonveld Arianne
woensdag 9.15 – 10.00 Ouder en kindgym (1,5-3) De Koppeling Hedda
10.00 – 10.45 Ouder en kindgym (1,5-3) De Koppeling Hedda
14.15 – 15.00 Kleutergym (4-5) Binnenbos Esther
15.00 – 16.00 Recreatie meisjes (6-7) Binnenbos Esther
15.15 – 16.15 Recreatie meisjes (6-7) Laan van Eikenstein Hedda
16.30 – 17.30 Recreatie meisjes (8-9) Binnenbos Susanne
16.15 – 17.15 Recreatie meisjes (8-11) Laan van Eikenstein Hedda
17.15 – 18.45 Recreatie Plus meisjes basisschool Laan van Eikenstein Hedda
18.30 – 20.30 Selectie meisjes gevorderd (tot 12) Binnenbos Bianca & Susanne
donderdag 09.00 – 10.00 (zomer)

09.30 – 10.30 (winter)

Pilates gymfit senioren Vollenhove Tonja
10.30 – 11.30 Pilates gymfit senioren Vollenhove Tonja
16.30 – 17.30 Recreatie meisjes (6-7) Laan van Eikenstein Bianca
17.30 – 18.30 Recreatie meisjes (8-9) Laan van Eikenstein Bianca
18.30 – 20.00 Recreatie meisjes (10-13) Laan van Eikenstein Bianca
19.30 – 20.30 Cardio Pilates senioren Koppelweg Arianne
vrijdag 09.15 – 10.00 Ouder en kindgym (1,5-3) Bisonveld Hedda
15.45 – 16.30 Peuter/kleutergym (4-5) Het Kwartier, Werkhoven Hedda
16.30 – 17.30 Recreatie (6-9) Het kwartier, Werkhoven Hedda
17.30 – 18.30 Recreatie (9-12) Het kwartier, Werkhoven Hedda
16.30 – 18.30 Selectie jongens Binnenbos vacature
18.30 – 20.30 Plusgroep Selectie meisjes (op uitnodiging) Binnenbos Susanne & Hedda
zaterdag 9.15 – 10.00 Ouder en kindgym(1,5-2,5) Laan van Eikenstein Julia
10.00 – 10.45 Ouder en kindgym (2,5-3) Laan van Eikenstein Julia
10.45 – 11.30 Kleutergym groep 1 (4-5) Laan van Eikenstein Julia
11.30 – 12.15 Kleutergym groep 2 (4-5) Laan van Eikenstein Julia
12.30 – 13.30 Recreatie meisjes (5-6) Laan van Eikenstein Caro
13.30 – 14.30 Recreatie meisjes (7-8) Laan van Eikenstein Caro
14.30 – 15.30 Recreatie meisjes (9+) Laan van Eikenstein Caro
15.30 – 16.30 Recreatie jongens (5-11) Laan van Eikenstein Caro

Adressen locaties

Zeist

Binnenbos: Hoog Kanje 186, Kerckebosch

Bisonveld: naast sportveld Bisonveld, Woudenbergseweg 13b

Laan van Eikenstein: school Meerklank VSO, Laan van Eikenstein 2

Laan van Vollenhove: hoek Laan van Vollenhove en Gunninglaan

De Koppeling: De Koppeling, aan De Clomp 1918

Koppelweg: basisschool De Sluis, Koppelweg 131

Werkhoven

Gymzaal Het Kwartier, Achterdijk 84

Schoolvakanties

Het rooster volgt de schoolvakanties van de basisschool. Let op: op de 1e zaterdag van een schoolvakantie wordt wél geturnd.

Herfstvakantie: 15-10-2017 t/m 22-10-2017

Kerstvakantie: 24-12-2017 t/m 07-01-2018

Voorjaarsvakantie: 25-02-2018 t/m 04-03-2018

Meivakantie: 29-04-2018 t/m 13-05-2018

Zomervakantie: 15-07-2018 t/m 26-08-2018

Geen les op nationale feestdagen:

Tweede Paasdag

Koningsdag

Hemelvaartsdag

Tweede Pinksterdag

Goede Vrijdag

Bevrijdingsdag

 

Aangepast rooster tijdens de avondvierdaagse

Maandag: alle lessen vervallen

Dinsdag: deel van de lessen vervalt, alleen lessen voor senioren gaan door

Woensdag: deel van de lessen vervalt, alleen lessen ouder-/kindgym en peuter/kleutergym gaan door

Donderdag: lessen voor recreatie meisjes vervallen, alleen lessen voor senioren gaan door

Vrijdag: deel van de lessen vervalt, alleen lessen ouder-/kindgym en peuter/kleutergym gaan door