Nieuws

13 maart 2020

Belangrijk: in verband met het coronavirus vervallen alle lessen

Naar aanleiding van de op 12 maart 2020 bekendgemaakte richtlijnen van het kabinet en het RIVM adviseert de KNGU om geen verenigingsactiviteiten te organiseren. Het bestuur van Gymvereniging Hygiëa heeft besloten om dit advies op te volgen. Dit betekent concreet dat alle lessen van Hygiëa voorlopig vervallen.

Belangrijk: in verband met het coronavirus vervallen alle lessen
Daarnaast heeft de KNGU besloten om alle wedstrijden die ze organiseren in het hele land stop te zetten. Dit betekent onder andere dat de 3-4 kamp finale op 28 maart niet doorgaat. Er wordt wel gekeken of deze wedstrijd op een ander moment alsnog plaats kan vinden. > Update: De KNGU heeft aangekondigd dat het wedstrijdseizoen is geëindigd.

 

De Avond4daagse 2020 wordt eveneens afgelast.

 

We hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

 

Met vriendelijke groet,

 

Namens het bestuur

Ingelies Vermeulen
Esther Zeeuw
Climmy Bloemers
Aukje Broers