Nieuws

31 maart 2023

Geef je op voor de Avond4daagse!

Van 5 juni t/m 8 juni loopt Hygiëa weer mee met de Avond4daagse Zeist. Loop jij mee met Hygiëa? Je kunt kiezen uit 5 of 10 kilometer.

Preview foto
Van maandag 5 juni t/m donderdag 8 juni 2023 loopt Hygiëa weer mee met de Avond4daagse in Zeist. Gezellig vier avonden wandelen in en rondom Zeist. Lekker zingen, lol en vrienden maken en soms zelfs turnen. In de week van de A4D gaan de jeugdlessen turnen niet door. Dus ………. nog een reden om je op te geven!


Hygiëa loopt niet met hele grote groepen, wat het knus en sfeervol maakt. Wil er een vriendinnetje meelopen dan kan dat ook. Je kan je opgeven voor de 5 of de 10 kilometer. Inschrijven kan t/m 30 mei!


De minimale leeftijd voor de 5 km is 6 jaar of groep 3.
De minimale leeftijd voor de 10 km is 8 jaar of groep 5

 

Bij Hygiëa mag iedereen de 5 km lopen, dus ben je 8, 9 of ouder en vind je 10 km te veel: geen
probleem!


De kosten bedragen € 6,00. Je kunt je opgeven via onderstaande link. Je ontvangt dan op een later moment een code om de betaling te regelen.

 

Meld je aan voor de Avond4daagse >>