Nieuws

14 oktober 2020

Jaarverslag 2019 en notulen ALV 5 oktober 2019

Op 5 oktober 2020 is de algemene ledenvergadering gehouden en is het jaarverslag over 2019 gepubliceerd.

Jaarverslag 2019 en notulen ALV 5 oktober 2019
Uit het jaarverslag:

 

In 2019 was een rustig en gezellig turnjaar. Veel kinderen hebben handstanden geleerd, of om hun handen netjes neer te zetten bij de koprol op onze lessen. Hoogtepunt van het jaar vormde het turnfeest dat we met elkaar in Amersfoort vierde, in een echte turnzaal. Met ongeveer een derde van alle turners uitproberen hoe het is met een valkuil en al die extra materialen. Een gezellige en actieve dag!

 

Het was ook het jaar dat we afscheid hebben genomen van Tonja, die na jarenlange trouwe dienst haar groepen heeft overgedragen aan Margreet. Het was voor Tonja en haar groep een moeilijk moment, na zo lang samen. Maar uiteindelijk komt voor iedereen een moment dat het goed is om te stoppen. We danken Tonja voor alle jaren die ze voor ons heeft gewerkt.

 

Download jaarverslag 2019 >

 

Download notulen ALV >