Nieuws

04 september 2020

Talentendag vrijdag 18 september 2020

Zou jij graag aan wedstrijden willen meedoen? Heb je talent en doorzettingsvermogen? Schrijf je dan in voor de talentendag van Hygiëa Zeist en wie weet is er plaats voor jou in de selectie of het recreatie+-uur.

Talentendag vrijdag 18 september 2020
Tijdens de talentendag gaan we aan de slag met allerlei oefeningen op en rondom de verschillende toestellen. Kracht, coördinatie, lenigheid zijn daarin verwerkt. We kijken hoe snel je iets oppikt en wat je al kan. Zeker de jongere kinderen hoeven nog niet alles te kunnen, luisteren, plezier en doorzettingsvermogen zijn ook belangrijk.  

 

Voor wie: Voor alle meisjes geboren in 2013 - 2008

Datum: vrijdag 18 september 2020, van 15.30 tot 17.30 uur

Waar: Gymzaal Binnenbos, Hoogkanje 186, 3708 DL Zeist (Kerkenbosch)

 

Aanmelden voor de talentendag kan tot uiterlijk 17 september.

 

Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar: bi333@live.nl

 

Vermeld in de e-mail:

  • Naam
  • Geboortedatum
  • E-mailadres
  • Eventuele turnervaring en/of wedstrijdniveau

 

Wie weet tot ziens op onze talentendag!

 

Let op! Alleen turnsters die zijn aangemeld mogen deelnemen aan de talentendag.